Mikołajki dla GRUPA ZORGANIZOWANYCH

MIKOŁAJKI
OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH 2021


Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą tematyczną – Mikołajki w Crocusiowym Zamku w Redzie! Oferta skierowana jest do przedszkoli, szkół i innych instytucji pracujących z dziećmi (grupy zorganizowane).
Oferta dotyczy grup powyżej 10 osób, ważna od pon. do pt. od godz. 9:00 do 14:00.Do każdej opcji istnieje możliwość domówienia dodatkowej atrakcji:

WATA CUKROWA – 4 zł/ dziecko

PINIATA (bez wypełnienia) – od 50 zł WYPEŁNIENIE DO PINIATY – od 35 zł

BAŃKOWY DESZCZ – 50zł

PIZZA – od 30 zł


*wizyta Mikołaja nie obejmuje wręczania prezentów dla uczestników zabawy. Istnieje możliwość wniesienia własnych upominków. # Na terenie funparku dzieci i dorośli są zobowiązani do chodzenia w skarpetkach. # Na terenie funparku obowiązuje zakaz wnoszenia i spożywania produktów niezakupionych w naszej kawiarence. # Na każdą rozpoczętą dziesiątkę dzieci musi przypadać co najmniej jeden dorosły opiekun. # W ramach grupy zorganizowanej mogą wchodzić wyłącznie dzieci w wieku powyżej 3 lat. # Organizator grupy jest zobowiązany do zapewnienia opiekunów w ilości stosownej do ilości i wieku dzieci. # Podczas pobytu dzieci na terenie funparku opiekunowie ponoszą odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci.
#Wystawiamy Faktury VAT


Zapisy i rezerwacje możliwe na miejscu w Funparku (Reda ul. Gdańska 30),
telefonicznie pod numerem telefonu 533-033-345 oraz
mailowo na reda@croco-roco.pl


Możliwość komentowania jest wyłączona.