Grupy zorganizowane

Funpark Croco-Roco Crocusiowy Zamek w Redzie to całoroczna sala zabaw dla dzieci w wieku 0-12 lat.
Wszystkie konstrukcje zabawowe , trampoliny oraz zabawki wolnostojące zostały zaprojektowane tak aby dziecko w trakcie zabawowych igraszek zwiększało swoją koordynację ruchową, wzmacniało mięśnie, pozwalało pozytywnie rozładować napięcie emocjonalne i rozładowało nadmiar energii witalnej. Prowadząc animacje staramy się wpleść drobne treści edukacyjne, dzięki czemu sprawiamy, że zabawa to także nauka.
Przygotowaliśmy specjalne oferty cenowe skierowane do przedszkoli, szkół i innych instytucji związanych z dziećmi (grupy zorganizowane). Oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 15  i dotyczy grup minimum 10 osób. Prowadzimy również imprezy tematyczne – mikołajki, dzień dziecka, zabawa karnawałowa itp. :


 

*Na terenie Funpark Croco-Roco dzieci i dorośli są zobowiązani do chodzenia w skarpetkach*
*Na terenie Funpark Croco-Roco obowiązuje zakaz wnoszenia i spożywania produktów nie zakupionych w naszej kawiarence*
*Na każdą rozpoczętą dziesiątkę dzieci musi przypadać co najmniej jeden dorosły opiekun. W ramach grupy zorganizowanej mogą wchodzić wyłącznie dzieci w wieku powyżej 3 lat. Organizator grupy jest zobowiązany do zapewnienia opiekunów w ilości stosownej do ilości i wieku dzieci*
*Wystawiamy Faktury VAT*

Rezerwacje :
Tel: 533 033 345
crocokontakt@gmail.com
Reda, ul. Gdańska 30