O funparku

croco-roco_hejhejhej

 

Funpark Croco-Roco to całoroczna sala zabaw.

Jest to miejsce zabaw i spotkań dla dużych i małych. Znajdziecie tu atrakcje które zadowolą dzieci w każdym wieku, a niektóre z pewnością wciągną do zabawy także dorosłych.

W moim krokodylim domu znajduje się kilkupiętrowy małpi gaj, w którym wszyscy przemieniają się w figlujące i skaczące małpki. W ślad za dziećmi mogą śmiało podążyć rodzice, gdyż konstrukcja dostosowana jest również do nich, zgodnie z zasadą, że na zabawę nigdy nie jest za późno.

Warto przekonać się o tym osobiście, ponieważ czeka tu na Was:

  • podwójna zjeżdżalnia falista,
  • zjeżdżalnia tubowa z elementami przezroczystymi,
  • przejście linowe między poziomami,
  • kapsuły,
  • tunele,
  • trampolina,
  • baseny z piłeczkami,

oraz wiele innych atrakcji spełniających oczekiwania najbardziej wymagających dzieci (i dorosłych :).

Jeśli zaś zechcecie trochę odpocząć od biegania i skakania przygotowałem kącik interaktywny z grami i zabawkami, oraz panelami zabawowo-edukacyjnymi.

Oczywiście w swoim Funparku nie zapomniałem o najmłodszych milusińskich (1-3 lat).

Specjalnie dla nich urządziłem spokojny i bezpieczny kącik zabaw. Jest on osłonięty płotkiem zabawowym, aby moi najmniejsi gości mogli oddać się w pełni beztroskiej i bezpiecznej zabawie. W kąciku tym maluchy znajdą swój ukochany basen z piłeczkami, miękką zjeżdżalnią, oraz małą wspinaczką. Czekają tu na nie także kolorowe panele zabawowo – edukacyjne, duże klocki, bujaki i wiele innych zabawek.

W całym moim Zamku znajduje się kolorowa, mięciutka podłoga, a wszystkie konstrukcje zabawowe spełniają najwyższe normy, aby zabawa była nie tylko fantastyczna ale przede wszystkim bezpieczna. Mając to na uwadze zaprosiłem do Zamku specjalistów, którzy sprawdzili jego budowę i nie mając zastrzeżeń do konstrukcji, wręczyli mi ważny dokument – Certyfikat Bezpieczeństwa. Rodzice mogą więc mieć pewność, że ich dzieciom nic nie grozi i odpocząć, poczytać gazetę, czy napić się kawy w przygotowanym dla nich kąciku kawiarnianym. Jest to świetne miejsce aby spokojnie poczekać, aż Wasza pociecha nacieszy się licznymi atrakcjami Funparku.

Ponadto w moim zabawowym królestwie możecie urządzić wspaniałą imprezkę – urodzinową, lub z jakiejkolwiek innej okazji. Wasi goście na pewno będą długo wspominać to wyjątkowe wydarzenie, a ja będę czuł się zaszczycony jeśli zaprosicie do wspólnego świętowania również mnie.

Dla tych co chcieliby zorganizować urodzinki jednak u siebie w domu, lub potrzebują opieki nad dziećmi pod czas jakiejś uroczystości, przybędą z pomocą moje animatorki. Zaproś je do siebie a przywiozą ze sobą pyszną watę cukrową, deszcz bańkowy a nawet mały dmuchany plac zabaw.

Natomiast zabieganym rodzicom chętnie pomogę w opiece nad dziećmi – jeśli musicie gdzieś wyjść albo chcecie zrobić spokojnie zakupy moi pomocnicy z przyjemnością  zajmą się Waszymi skarbami. Dla dodatkowego bezpieczeństwa w całym Funparku działa system monitoringu, aby rodzice zostawiający swojego szkraba pod Naszą opieką mieli możliwość podglądu sali online.

Co więcej, mój zamek jest wystarczająco duży, aby zmieścili się w nim również moi przyjaciele. To z nimi będę tu organizował różnego rodzaju zajęcia, bale i zabawy

Nad wszystkimi atrakcjami oraz bezpieczeństwem moich gości bacznie czuwać będzie moje krokodyle oko oraz wykwalifikowani opiekunowie-strażnicy.

Mam nadzieję, że odwiedzicie mnie nie raz i będziemy mieli okazję się zaprzyjaźnić.

Zapraszam!

Wasz Croco-Roco

PS: Krokodyle też lubią czasem poleniuchować, więc nie zawsze będę mógł się z Wami bawić, ale na pewno będziemy się często spotykać.